İptal Prosedürü

Madde 1: Ürünlerimiz siz sipariş verdiğinizde, aynı gün ya da ertesi günü hazırlanmaya başlıyor. Bu sebeple üründen vazgeçme durumunuzu, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde bize bildirmenizi rica ederiz.

Madde 2: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılan ürünleri iptal edemiyoruz (Madde:1 de belirtilen 3 iş günü süresini geçti ise).

Madde 3: Siparişinizin üretimi tamamlanıp, siparişiniz Kargoya veya Lojistik(Nakliye) firmasına verildi ise iptal edilemiyor. Böyle bir durumda, size gelen kargo kabul edilmeyip iade edilmelidir. Gerekli iade tarafımıza ulaştığında iade hakkınızı kullanabilirsiniz (Madde:2 de belirtilen özel sipariş değil ise).

Madde 4: İleri teslimat tarihli bir sipariş vermişseniz, ürünlerden/ürünlerinizden ücretsiz vazgeçme hakkınız yine sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günüdür.

Madde 5: İleri tarihli siparişlerinizin iptali durumlarında, her ürünün stokta tutulduğu ay başına 150 TL ücret tahsis edilir.

Madde 6: Özel ölçü/kumaş/renk değişikliği yapılmayan standart ürünlerin üretim süresinin dolmasına 2 gün kalıncaya kadar ücretsiz iptal hakkınız bulunmaktadır. Bu süreden sonra Lojistik(Nakliye) ile gönderimi yapılmış ürünler için 250 TL iptal bedeli karşılığında iptal edebilirsiniz.

Madde 7: Ücret iadeniz, iptal talebiniz alındıktan sonra iptal şartlarına uygun ise 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.Madde 9: Yukarıda belirtilen iptal şartları internet sitemiz üzerinden yapılan alışverişler için geçerlidir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerin iptalleri ile ilgili satış danışmanınızla görüşmenizi rica ederiz.