Uzun yıllara dayalı ticari faaliyetlerini, 80’li yıllarda kereste ve mobilya imalatı yaparak sürdüren firmamız, 1997 yılından itibaren ev mobilyası satışına yönelmiştir. 1994 yılından bu yana aynı isimle ticari faaliyetlerini sürdüren firmamız, güvenilirlik ilkesine bağlı kalarak, kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla ve mümkün olan en kaliteli hizmeti sunarak, müşterilerine ulaştırmayı amaçlamıştır.

Satış öncesi ve özellikle satış sonrası süreçte, müşterilerimizin memnuniyetlerini belirtir takdirleri, satışını yapmaktan zevk duyduğumuz ve hizmet kalitemizle buluşturduğumuz ürünleri, tüm ülke sınırlarına ulaştırmak adına bizlere yol göstermiştir.

Alışveriş alışkanlıklarının değişmeye başladığı şu günlerde, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz bizlere, müşteri beklentilerini doğru anlayabilme kabiliyeti kazandırdığı gibi, bu değişime yeni bir soluk getirmemiz adına da itici güç olmuştur. Bu düşünceyle ve büyük heyecanla, genç ve dinamik ekibimizle kurduğumuz Mobiyol markamızı, önce ülke sınırlarımız içerisinde, kısa bir zaman sonra ise tüm dünyada, her eve, kaliteli bir Türk Mobilyası sokabilme hedefine katkı sağlaması amacıyla hizmetinize sunuyoruz. Rahatlığa çıkan yolun Mobiyol’ dan geçtiğini belirterek sizleri, koltuk, yatak ve yemek odaları, genç ve bebek odaları, yatak, baza, portmanto, mutfak masa takımı ve benzeri ihtiyaçlarınızı, nakliye ve montaj dahil temin edebileceğiniz, her keseye uygun ödeme imkanları ve üst düzey güvenlik sistemleriyle donatılmış www.mobiyol.com’ u ziyaret etmeye davet ediyor, esenlikler diliyoruz…

Salon Takımları

No Product